Co zrobić, aby w żadnym razie nie tracić u bukmacherów?

Posiadam długoletnie doświadczenie w temacie bukmacherki – jednakże niestety jest tak, iż straciłem niemałe pieniądze. Dopiero od roku wreszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
A co takiego się stało? Cóż, w zasadzie wychodzę z założenia, iż wcześniej zbytnio skupiałem się na tym, aby obstawiać dużą ilość spotkań. To naturalnie ma sporo sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają bardzo duże pieniądze właśnie na tych ludziach, którzy w taki sposób grywają. A więc trzeba trochę zmienić własną strategię – lepszym rozwiązaniem jest to, aby postawić kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, tak naprawdę w większości przypadków to jest tak, iż zasadniczo stawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, minimum 2. Myślę, że to bardzo korzystne, iż mam okazję poznać typy dnia: a więc są w naszym kraju doświadczeni typerzy, którzy chętnie dzielą się swoimi typami. Lubię, gdy ludzie tak robią, bo jeśli się znają, to tak naprawdę są bardzo pomocni. Chciałbym również nieco wspomnieć o psychice – a więc w zasadzie czymś niesamowicie wskazanym jest to by nie uważać, iż OK jest to by nieustannie grywać. Trzeba zrobić sobie przerwy – są one wskazane dla zdrowia psychicznego.
źródło:
- www.dwdglaz.com.pl
- http://nautic.com.pl
- www.askme.com.pl
- http://seacsub.com.pl